Hakkımızda

Hakkımızda

2018 yılında %100 yerli sermaye ile kurulan SA FARMA. modern üretim tesislerinde ,insan sağlığına katkı sağlamak için en etkin desteği sağlayan ürünler üretmektedir. Toplumumuzdan aldığı güç ile, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla Türkiye’deki ve dünyadaki insanların yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

SA FARMA, sağlığı bir bütün olarak ele alan yaklaşımı çerçevesinde, oluşan yepyeni ihtiyaçlara doğru çözümler üretmek, Tüketici Sağlığı alanına yeni bir anlayış getirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkımızda

Misyonumuz

SA FARMA olarak, sağlığı bireyin kendisi için olduğu kadar, bir aile meselesi olarak da görmeyi, misyon ve çalışma felsefesi olarak benimsiyoruz. Bu nedenle, tüm sosyal paydaşlarımızı bir ailenin parçası olarak değerlendirerek çözümler üretiyoruz.
Biz, çalışanlarımızla, hekimlerimizle, hastalarımızla, hasta yakınlarımızla, sağlık çalışanlarıyla, derneklerimizle, eczacılarımızla, ecza depolarıyla ve devletin bu konudaki tüm organlarıyla aile mutluluğu için çalışan BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

Vizyonumuz

SA FARMA'nın vizyonu global bir ilaç ve OTC firması olmaktır. Bu paralelde, Türkiye’deki ve dünyadaki insanların yaşam kalitesini yükseltmek için belirlediğimiz hedeflerle daha da büyüteceğiz. Önceliğimiz insan sağlığını maddi unsurlar ile değerlendirmeyerek sağlık sektöründe ihtiyaçları en uygun fiyatlar ile en yüksek faydayı sağlamaktır.